Ubezpieczenia komunikacyjne

OC

Posiadanie ubezpieczenia OC jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tak licznej grupy osób, PZU stworzyło polisę, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Aby wymienić tylko najważniejsze korzyści naszej oferty:

•    bezpłatne ubezpieczenie PZU Auto Pomoc w wariancie Komfort, które obejmuje m.in.: bezpłatne holowanie zarówno dla sprawcy wypadku jak i poszkodowanego,

•    bezpłatną Zieloną Kartę,

    aż do 60% zniżki za bezszkodową jazdę,

• gwarancję, że w razie spowodowania wypadku nie poniesiesz kosztów związanych z odszkodowaniem na rzecz poszkodowanego.

Z naszym OC podróżuj też po całej Europie. Ubezpieczenie ważne jest we wszystkich krajach UE oraz Andorze, Islandii, Norwegii, Szwajcarii i Chorwacji.AC

Podstawowe atuty ubezpieczenia AC w PZU to jego kompleksowość i atrakcyjna cena. Zakres naszej polisy to tzw. All risks, czyli ubezpieczenie chroniące przed każdego rodzaju ryzkiem,  na skutek każdego rodzaju zdarzenia, powstałego zarówno z winy kierowcy jak i z przyczyn od niego niezależnych.  Na dodatek atrakcyjna cena naszej sprawia, że jest to idealna oferta zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i średnich przedsiębiorców posiadających do 20 pojazdów.

Korzyści płynące z AC w PZU to m.in.:

    kompleksowa ochrona przed skutkami wszelkich zdarzeń związanych z używaniem samochodu,

•  wypłata odszkodowania za szkody poniesione na terenie kraju i za granicą

• atrakcyjne zniżki za kontynuację ubezpieczenia i aż do 60% zniżki za bezszkodową jazdę

    możliwość znacznego obniżenia składki dzięki dostosowaniu zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.

AutoSzyba

Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk dla posiadaczy samochodów osobowych, samochodów ciężarowcy i autobusów. Zapewnia ochronę, organizację oraz pokrycie kosztów naprawy (lub wymiany) szyby przedniej, bocznej i tylniej. Dzięki ubezpieczeniu AutoSzyba w PZU,                     w przypadku niefortunnego zdarzenia, otrzymujesz gwarancję  wygodnej i sprawnej usługi.

AutoSzyba gwarantuje:

 ochronę finansową przed kosztami związanymi z koniecznością naprawy lub wymiany uszkodzonej w pojeździe szyby,

 sprawną koordynację wymiany uszkodzonej szyby oraz pokrycie kosztów naprawy, PZU zorganizuje naprawę w dogodnym dla ubezpieczonego miejscu i terminie

      bezgotówkowe rozliczenie szkody.

 

A to wszystko po Twoim jednym telefonie.

 
Auto Pomoc

Auto Pomoc to coś więcej niż zwykłe ubezpieczenie, to komfort i spokój. To świadomość gwarantowanej pomocy w każdym miejscu w kraju, każdego dnia roku, o każdej porze dnia i nocy. Oferta kierowana jest do posiadaczy samochodów ciężarowych, samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, przyczep kempingowych, przyczep ciężarowych o ładowności do 2 ton oraz motocykli.

Z korzyści ubezpieczenia warto wymienić chociażby:

 największą sieć pomocy drogowej, parkingów, warsztatów, hoteli, przewozu osób, wypożyczalni pojazdów oraz transportu medycznego

•  zapewnione holowanie w dowolnie wskazane miejsce,

      pojazd zastępczy, organizację dalszej podróży lub hotel dla kierowcy i pasażerów,

         wygodną, bezgotówkową obsługę przez telefon.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie pokrywające trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków. Przeznaczone zarówno dla kierowcy, jak i wszystkich pasażerów pojazdu. Oferta PZU to niska składka, ale liczne świadczenia i rekompensaty finansowe. Bez względu na to, kto jest sprawcą zdarzenia.