Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia PZU Dom oraz PZU Dom Plus

Propozycje PZU Dom i PZU Dom Plus to spokojny sen w Twoim domu. Przeznaczone są dla osób fizycznych, które są właścicielami (lub posiadaczami) budynków bądź lokali mieszkalnych. Nasze polisy  zabezpieczą Twój majątek, stworzą dodatkowe możliwości niestandardowych ubezpieczeń, zagwarantują pomoc w najróżniejszych sytuacjach awaryjnych. 

Pomoc w domu

Opcja ubezpieczenia PZU Dom, dzięki której nigdy nie zostaniesz sam z sytuacją awaryjną w Twoim domu. Opcja Pomoc w domu gwarantuje ochronę Twojego mieszkania, transport mienia, organizację Twojego pobytu w hotelu, a przede wszystkim pewną i fachową pomoc (ślusarz, hydraulik itp.).

Pomoc w domu oferowana jest w trzech wariantach: w bezpłatnych Komfort oraz atrakcyjnych cenowo Super i Super Plus.


 

 
Ubezpieczenia Budynków

 

Ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od ognia i innych zdarzeń losowych. Jest to polisa obowiązkowa skierowana do osób fizycznych posiadających lub współposiadających gospodarstwo rolne. Nasza oferta wyróżnia się szczególnie niskimi składkami przy jednocześnie realnej rekompensacie finansowej. Po prostu – wpłacasz niewiele, a my i tak zwracamy Ci tyle, ile utraciłeś.


Zakres ubezpieczenia jest niezwykle szeroki. Obejmuje wypłatę odszkodowań na skutek niemal wszystkich wypadków losowych.


Dobrowolne ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od ognia i innych zdarzeń losowych. Opcja dodatkowa przeznaczona dla osób prawnych oraz jednostek niebędących osobami prawnymi.  Równie atrakcyjna pod względem finansowym polisa zawierająca różne warianty i sumy ubezpieczeń. Idealna do Twoich unikalnych potrzeb.
Ubezpieczenie nagrobków

 

Ubezpieczenie nagrobków to część ubezpieczenia PZU DOM Plus. Obejmuje ono  nie tylko sam nagrobek (płytę napisową i rzeźbę nagrobną), ale także i cały grobowiec z dostępnym wnętrzem. Polisa daje gwarancję odszkodowania na skutek zdarzeń losowych takich jak: powódź, śnieg, huragan, jak również kradzież i dewastacja. Jest to rozsądne rozwiązanie, które przy stosunkowo niskich składkach chroni i zabezpiecza miejsce spoczynku naszych bliskich.

Ubezpieczenia szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia

 

Ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia to szybka wymiana uszkodzonego mienia i pokrycie wszelkich kosztów. Propozycja przeznaczona jest dla osób fizycznych, osób prawnych lub jednostek administracyjnych nie będących jednostkami fizycznymi. Szeroki zakres ubezpieczenia (m.in. oszklenia ścienne i dachowe, reklamy świetle i elektroniczne, witraże, lustra) to solidna ochrona tego, co delikatne i podatne na zniszczenie